problems clearing cache file /var/www/vhosts/viannos.gov.gr/httpdocs/cache/refTableSQL/436361124e92e1d2002938fcaaff2a8aproblems clearing cache file /var/www/vhosts/viannos.gov.gr/httpdocs/cache/refTableSQL/d697892016c893e9975d64fee0c579a0problems clearing cache file /var/www/vhosts/viannos.gov.gr/httpdocs/cache/refTableSQL/888d1bebfeb9b438263786858db25de7
Σας καλοσωρίζουμε στον δικτυακό τόπο του δήμου μας. Στις ακόλουθες σελίδες μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε πληροφορίες για:
Πρόσληψη Εργατοτεχνικού Προσωπικού |
![]() |
![]() |
x Ο Δήμος Βιάννου ανακοινώνει ότι θα προσλάβει εργατικό & τεχνικό προσωπικό για απασχόληση μέχρι και πέντε ημερομίσθια κατ' άτομο το μήνα Αύγουστο του 2019, συνολικού αριθμού δέκα (10) ατόμων, προς κάλυψη πρόσκαιρων και μικρής διάρκειας αναγκών των υπηρεσιών του Δήμου και συγκεκριμένα για τον καθαρισμό των παραλιών του Δήμου από σκουπίδια των παραθεριστών για προστασία της δημόσιας υγείας.
Ο Δήμος Βιάννου σύμφωνα με την παρ. β. του άρθρου 41 του Ν.4325/2015, ανακοινώνει ότι θα προσλάβει εργατικό & τεχνικό προσωπικό για απασχόληση μέχρι και πέντε ημερομίσθια κατ' άτομο το μήνα Αύγουστο του 2019, συνολικού αριθμού δέκα (10) ατόμων, προς κάλυψη πρόσκαιρων και μικρής διάρκειας αναγκών των υπηρεσιών του Δήμου και συγκεκριμένα για τον καθαρισμό των παραλιών του Δήμου από σκουπίδια των παραθεριστών για προστασία της δημόσιας υγείας. Το υπό πρόσληψη προσωπικό με ημερομίσθιο θα έχει την παρακάτω ειδικότητα, με τα αντίστοιχα ειδικά τυπικά προσόντα και αριθμό ημερομισθίων:
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ
Οι ενδιαφερόμενοι μαζί με την αίτησή τους πρέπει να υποβάλουν υποχρεωτικώς τα εξής δικαιολογητικά:
ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν αίτηση στα γραφεία του Δήμου Βιάννου (Δ/νση: Άνω Βιάννος, τηλ.: 28953 40141) και αρμόδιος για την παραλαβή είναι η κ. Καμπιτάκη Μαρίνα κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες. Οι ενδιαφερόμενοι θα υποβάλλουν την αίτησή τους και τα δικαιολογητικά μέσα σε προθεσμία πέντε (5) ημερών από σήμερα που αναρτάται η ανακοίνωση στο Διαύγεια και τοιχοκολλάται στο δημοτικό κατάστημα, δηλαδή από 12-08-2019 έως και 16-08-2019.
Σχετικά Αρχεία
|